reklama
reklama

Ukradł perfumy i chemię za 1600 złotych. Wpadł w ręce policji

42–letni mężczyzna kradł w drogeriach myśląc, że ujdzie mu to na sucho. Jego łupem padł towar o łącznej wartości ponad 1600 złotych. Odzyskano część skradzionego mienia. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Dyżurny gostynińskiej policji otrzymał ostatnio zgłoszenie, że w jednej z drogerii na ulicy Zamkowej został ujęty mężczyznę, który ukradł artykuły chemiczne i perfumy.

- R E K L A M A -

Złodziej schował towar do podręcznej torby i udał się do kasy by zapłacić tylko za jedną rzecz. Kradzież została udaremniona przez czujnych pracowników sklepu, którzy ujęli mężczyznę i natychmiast powiadomili policję.

– Funkcjonariusze zatrzymali 42–letniego mężczyznę który został osadzony w policyjnym areszcie. W jego torbie znaleziono skradziony towar, który wrócił na półki sklepowe. W wyniku dalszych ustaleń okazało się, że to nie jedyne przewinienie na koncie mężczyzny – informuje asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin.

- R E K L A M A -

Tego samego dnia chwilę wcześniej dokonał podobnej kradzieży w drogerii znajdującej się na innej ulicy. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży na łączna kwotę ponad 1600 złotych. W czasie przesłuchania podejrzany przyznał się do dokonania zarzucanych czynów. Jak wyjaśnił, skradzione wcześniej łupy sprzedał.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecyduję o dalszym losie mężczyzny.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: