Ukradł towar za prawie 1,5 tys. złotych. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież towaru z rampy rozładunkowej. Ukradł artykuły warte prawie 1500 złotych. Tego samego dnia został zatrzymany. Część skradzionego towaru została już odzyskana. Grozi mu do 5 lat więzienia.

- R E K L A M A -

5 września 2022 roku około godziny 16.25 oficer dyżurny kutnowskiej komendy został powiadomiony o kradzieży towaru z rampy rozładunkowej w jednym ze sklepów przy ulicy Kościuszki. Z ustaleń stróżów prawa wynikało, że podczas rozładunku towaru sprawca wykorzystując nieobecność pracowników na rampie ukradł artykuły spożywcze oraz kosmetyczne za łączną kwotę prawie 1500 złotych. Skradzione mienie zaniósł do swojego samochodu zaparkowanego nieopodal na parkingu. Całość zdarzenia i wizerunek sprawcy został nagrany przez sklepowy monitoring.

–Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krośniewicach mając wieloletnie doświadczenie w pracy dochodzeniowo-śledczej od razu rozpoznał sprawcę, wskazując jednocześnie miejsce, gdzie może mężczyzna przebywać. Informacje te potwierdziły się. 39-letni mieszkaniec Kutna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – mówi komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

W miejscu jego zamieszkania odzyskano część skradzionego towaru. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: