Ukrywał się od kilkunastu lat, wpadł podczas kontroli. Był poszukiwany kilkoma listami gończymi

Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. 44-latek przed organami ścigania ukrywał się od kilkunastu lat. Mężczyzna „wpadł” w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej w Kutnie. Pomimo prób uniknięcia odpowiedzialności zatrzymany najbliższe lata spędzi za kratkami.

- R E K L A M A -

W niedzielę 3 września 2023 roku tuż przed godziną 7, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kutnie zatrzymali na jednej z ulic samochód osobowy marki Saab. Podczas kontroli drogowej mundurowi wykonali rutynowe czynności – sprawdzili między innymi stan trzeźwości kierowcy oraz to, czy posiada on uprawnienia do kierowania pojazdami.

„Szybko okazało się, że kierujący mężczyzna posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas dalszego sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 44-latek jest osobą poszukiwaną, za którą wydano dotychczas, aż cztery listy gończe. Za liczne oszustwa mężczyznę czeka teraz pobyt w więzieniu” – mówi mł. asp. Daria Olczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: