UKS SMS Łódź nie dał szans GKS-owi Bedlno

W swoim drugim wiosennym meczu ligowym piłkarze GKS-u Bedlno przegrali w Żychlinie z UKS-em SMS Łódź aż 0-4.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie w Żychlinie (boisko w Pniewie nie nadawało się do gry) obejrzeli tylko jedną bramkę. W 26. minucie Mateusza Sawickiego pokonał Kamil Matofij.

- R E K L A M A -

Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się również na początku drugiej połowy, w 51. minucie. Dwubramkowe prowadzenie SMS-u utrzymywało się niemal do samego końca. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego łodzianie postawili jednak kropkę nad „i” – w 89. do siatki trafił Sebastian Kwaczreliszwili, zaś sześćdziesiąt sekund później wynik na 0-4 ustalił Jakub Witasik.

GKS Bedlno 0-4 UKS SMS Łódź
0-1 26. Kamil Matofij
0-2 51. Kamil Matofij
0-3 89. Sebastian Kwaczreliszwili
0-4 90. Jakub Witasik

Żółte kartki: Gałecki, Błęcki (GKS)

GKS Bedlno: Sawicki – Szczygielski (70. Kamiński), Rybicki, Panek, Lachowicz (62. Znyk), Kowalczyk, Gałecki, Błęcki, Michalski, Głogowski (62. Gałązka), Wiśniewski

źródło: laczynaspilka.pl