reklama

Ulewa przeszła przez Kutno. Podtopiony Józefów, kolejne zapadnięcia drogi na Al. ZHP [ZDJĘCIA]

Przez Kutno przeszła pierwsza fala z zapowiadanych na dzisiaj ulew. Po opadach częściowo podtopiona została jezdnia pod wiaduktem na Józefowie, doszło też do kolejnych pęknięć asfaltu na Al. ZHP.

- R E K L A M A -

Ledwo zakończyło się usuwanie skutków weekendowych ulew, a dziś Kutno i powiat kutnowski nawiedziły kolejne obfite deszcze. Choć sytuacja jest o wiele lepsza niż kilka dni temu, to kilka miejsc w Kutnie zostało zalanych.

Tak jest między innymi na Józefowie, gdzie po raz kolejny woda stoi pod wiaduktem kolejowym. Ruch jest spowolniony, ale mimo podtopienia, da się tędy przejechać samochodem. Uważać trzeba też na Al. ZHP, gdzie po ostatnich ulewach popękał asfalt i część drogi jest wyłączona z ruchu. Po dzisiejszym deszczu pojawiły się nowe pęknięcia – o czym informują nas Czytelnicy.

- R E K L A M A -

Do strażaków wpłynęło także kilka zgłoszeń dotyczących wypompowania wody z posesji – tak jest między innymi na Długosza i Zielarskiej.

Przypomnijmy, dla Kutna i powiatu kutnowskiego obowiązuje drugi, podwyższony alert pogodowy dotyczący burz z gradem. Dziś do godz. 24:00 Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 25 mm do 40 mm, lokalnie w wyniku kumulacji opadów możliwe 50 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h, punktowo do 80 km/h. Miejscami grad.

- R E K L A M A -

O sytuacji pogodowej będziemy informować na bieżąco na portalu www.PanoramaKutna.pl.





- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: