UWAGA KIEROWCY! Będą duże utrudnienia na autostradzie A1


Na weekend, 18-19 stycznia br., zaplanowano wyburzenie sześciu wiaduktów w ciągu dróg lokalnych nad przebudowywaną A1.


Będzie wiązało się to z czasowym zamknięciem dla ruchu, autostrady na odcinku węzeł Tuszyn – węzeł Piotrków Trybunalski Zachód.

Na czas rozbiórki wiaduktów KONIECZNE BĘDZIE ZAMKNIĘCIE DLA RUCHU AUTOSTRADY A1 NA ODCINKU OD WĘZŁATUSZYN DO WĘZŁA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ZACHÓD! Pierwszych kilkudziesięciominutowych zatrzymań ruchu należy spodziewać się już w piątek 17 stycznia ok. godz. 16:00 – 17:00, podczas wprowadzania tymczasowej organizacji ruchu. Przewidywany czas przywrócenia ruchu na autostradzie to poniedziałek 20 stycznia ok. godz. 6:00 – 7:00.


Podsumowując, autostrada A1 między węzłem Tuszyn i węzłem Piotrków Trybunalski Zachód będzie niedostępna dla kierowców od godz. 19:00 w piątek 17 stycznia do godziny 6:00 w poniedziałek 20 stycznia 2020 r. 

W tym czasie kierowcy podróżujący między południem i północą Polski muszą korzystać z objazdów:

  • Jadąc od Łodzi w kierunku Katowic: na węźle Tuszyn zjeżdżają z autostrady A1 na DK 12/91 i przez Srock jadą w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Na węźle Piotrków Trybunalski Północ zjeżdżają w prawo na drogę ekspresową S8 i dojeżdżają nią do autostrady A1 na węźle Piotrków Trybunalski Zachód.
  •  Jadąc od strony Katowic w kierunku Łodzi, należy na węźle Piotrków Trybunalski Zachód zjechać na drogę ekspresową S8 (kierunek Warszawa), dotrzeć do najbliższego węzła – Piotrków Trybunalski Północ, tam skręcić na DK 12/92 i dojechać nią do węzła Tuszyn, skąd można kontynuować podróż w kierunku Łodzi i Gdańska autostradą A1.
reklama


Przywrócenie ruchu pojazdów zaplanowano na 20 stycznia 2020 roku o godz. 6:00. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy i dostosowanie jej do warunków panujących na drodze.

źródło: KWP Łódź

reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:

Duże zmiany w raportach o koronawirusie z powiatu kutnowskiego

Od dziś duża zmiana w ra...

reklama

Ostatnio dodane: