Uwaga kierowcy! Jutro zamkną Troczewskiego – będą łatać dziury przy wiadukcie

Uwaga kierowcy! W czwartek lepiej omijajcie ulice: Troczewskiego i Łąkoszyńską. Będą tam pracować drogowcy, którzy naprawią poważne uszkodzenia nawierzchni, powstałe w wyniku prac prowadzonych przy modernizacji wiaduktu kolejowego. Ubytki są na tyle duże, że trzeba będzie całkowicie zamknąć ruch na blisko dwie godziny.

- R E K L A M A -

Wytężone prace związane z naprawą ubytków w kutnowskich ulicach trwają już od 24 lutego. Teraz ekipy remontowe wezmą się za jeden z najbardziej wyeksploatowanych fragmentów kutnowskich dróg.

– Kierowcy zgłaszali w internecie konieczność remontu tej zniszczonej nawierzchni. Sytuacja jest tam poważna. Nie chcemy, żeby żaden z kierowców uszkodził sobie samochód, dlatego nie czekamy i będziemy naprawiać przejazd pod wiaduktem – mówi Piotr Józefecki, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu.

- R E K L A M A -

Utrudnienia w ruchu potrwają od 10:00 do 12:00. Wytyczone zostaną objazdy ulicami Rychtelskiego oraz Łąkoszyńską.

Firma Strabag realizująca przebudowę wiaduktu kolejowego w ciągu ulicy Troczewskiego będzie musiała naprawić nawierzchnię po skończeniu prac. Według wcześniejszych deklaracji PKP, przebudowa tego wiaduktu ma zakończyć się w październiku.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: