Uwaga kierowcy – ponownie zablokowana DK91. Wcześniej doszło tam do śmiertelnego wypadku (FOTO)

Uwaga kierowcy! Duże utrudnienia na DK91 po dzisiejszym wypadku w miejscowości Ogrodzona. W tej chwili trwa tam wyciąganie samochodu ciężarowego z rowu.

Uwaga kierowcy! Duże utrudnienia na DK91 po dzisiejszym wypadku w miejscowości Ogrodzona. W tej chwili trwa tam wyciąganie samochodu ciężarowego z rowu.

- R E K L A M A -

– Ze względu na prace służb drogowych przy usuwaniu pojazdu ciężarowego droga krajowa 91 jest zablokowana. Policja wytyczyła objazdy – informują służby drogowe.

Objazd: DK92 – Kutno – DK60 – Topola Królewska lub DK92 – Kłodawa – Topola Królewska. Objazy obowiązują w obu kierunkach. Jak informują służby, utrudnienia mogą potrwać do około godziny 14:30.

Utrudnienia mają związek z dzisiejszym śmiertelnym wypadkiem, do jakiego doszło w miejscowości Ogrodzona (gm. Daszyna). Przypomnijmy:

Dziś w nocy około godz. 3.00 policjanci pojechali do miejscowości Ogrodzona, gdzie na 297 km doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 41-letni kierowca audi jadąc w kierunku Krośniewic na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z ciężarową scania z naczepą. Autem tym kierował 48-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego a wraz z nim podróżował 33-letni pasażer. Mężczyźni trafili do szpitala.

- R E K L A M A -

Po udzieleniu pomocy opuścili placówkę. W wypadku zginął kierowca auta osobowego. Poza nim w pojeździe nie było innych osób. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga na czas wypadku była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Przyczyny tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: