Uwaga kierowcy! Rusza remont DK92 w Kutnie, będą utrudnienia

W najbliższych dniach rozpocznie się remont DK92 w Kutnie. Prace będą odbywać się na ul. Sklęczkowskiej i potrwają do końca sierpnia.

- R E K L A M A -

Jak informuje Maciej Zalewski z łódzkiej GDDKiA, w najbliższych dniach rozpocznie się remont DK 92 w Kutnie. Prace będą polegały między innymi na usunięciu dwóch wierzchnich warstw nawierzchni, które uległy uszkodzeniu i zastąpieniu ich nowymi.

Pracami będzie objęty blisko dwukilometrowy odcinek drogi między (od 357 do 359 km – ul. Skęczkowska).

- R E K L A M A -

Roboty rozpoczną się najbliższą środę – 21 czerwca i zakończą 30 sierpnia. W pierwszym etapie na całym odcinku frezowana będzie nawierzchnia. Prace potrwają do końca tygodnia.

Aby zminimalizować uciążliwości związane z dojazdem do pracy w strefie ekonomicznej prace będą prowadzone każdego dnia w godz. od. 8.00 do 14.00 i kontynuowane między 16.00 i 20.00.

- R E K L A M A -

Kolejnym etapem prac będzie układanie dwóch warstw nawierzchni (wiążącej i ścieralnej) z zastosowaniem siatki wzmacniającej. Dodatkowo uporządkowane i wzmocnione zostaną pobocza. Ostatnim etapem robót będzie malowanie oznakowania poziomego.

Organizacja ruchu:

Na każdym etapie prac prowadzonych naprzemiennie raz na jednej, raz na drugiej stronie drogi, w miejscu, gdzie aktualnie będą pracowały ekipy wprowadzony zostanie kierowany ręcznie ruch wahadłowy. Ponadto będzie obowiązywało ograniczenie do 40 km/h.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: