REKLAMA
wtorek, 28, czerwiec 2022
REKLAMA

Uwaga kierowcy! Ta ulica w Kutnie będzie od jutra zamknięta (FOTO)

Przebudowa ulicy Skłodowskiej-Curie wchodzi w kolejny etap. Wykonawca robót Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne „TRAKT” zamierza zamknąć drogę dla ruchu samochodowego.

poniżej dalsza część artykułu

Od wtorku (11.01) ulica będzie zatem nieprzejezdna na odcinku od skrzyżowania z ulicą Maczka do granicy miasta. Dla kierowców przygotowany został objazd ulicami: Maczka, Graniczną i drogą gminną, którą będzie można wrócić na ulicę Skłodowskiej-Curie.

– Dzięki inwestycji droga zyska nową nawierzchnię i odwodnienie. Dodatkowo wybudowany zostanie ciąg pieszo-rowerowy, dzięki czemu spacery i wycieczki rowerowe staną się dużo bardziej bezpieczne o co wnioskował m.in. radny Rady Miasta Kutno Robert Małachowski – mówi Kamil Klimaszewski z biura prasowego Urzędu Miasta Kutno.

poniżej dalsza część artykułu

Do tej pory na ulicy Skłodowskiej-Curie trwały prace związane z układaniem kanalizacji deszczowej.  W kolejnych etapach układana będzie nowa nawierzchnia jezdni oraz wybudowany zostanie ciąg pieszo-rowerowy. Część dla rowerzystów wykonana będzie z betonu asfaltowego tak, jak życzyli sobie podczas konsultacji sami cykliści. Koszt przebudowy to 2 103 000 złotych.

(Źródło: UM Kutno)

Remont ulicy Skłodowskiej w Kutnie

Remont ulicy Skłodowskiej w Kutnie
Remont ulicy Skłodowskiej w Kutnie

Remont ulicy Skłodowskiej w Kutnie
reklama

Warto przeczytać:

reklama