reklama
reklama
reklama
reklama

Uwaga na oszusta! Chce rozmienić pieniądze i…

Uwaga! Mieszkańcy alarmują, że w Kutnie w ostatnim czasie grasuje mężczyzna, który oszukuje pod pretekstem rozmienienia pieniędzy. Sprawa znana jest kutnowskiej policji.

– Ostrzegam przed Panem średniego wzrostu, figura puszysta, ubranego w czarna kurtkę oraz czapkę. Chce rozmienić pieniądze przy czym oszukuje. Najpierw na drobne później na grube. Robi to bardzo szybko i sprawnie – pisze kutnianka na jednym z portali społecznościowych.

- R E K L A M A -

Według relacji mieszkańców, mężczyzna może poruszać się samochodem, ale także próbuje dostać się klatek schodowych. Widziany miał być m.in. przy ul. Podrzecznej.

– Próbował przez parę minut dostać się do klatki tłumacząc, że ktoś zamawiał pizze, a nikt pod podanym numerem nie odbiera. Kiedy powiedziałam będąc na dole, że pod tym numerem mieszka ktoś kogo dobrze znam poszedł na górę, więc zapytałam gdzie w takim razie ma tę pizze, wtedy Pan zwiał, już bez bajerowania i kręcenia – dodaje kolejna z kutnianek.

O sprawę zapytaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie.

– Mogę potwierdzić, że wczoraj otrzymaliśmy dwa zgłoszenia o mężczyźnie, który próbował rozmienić pieniądze i doprowadził kutnian do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Policjanci wykonują czynności prowadzące do ustalenia tożsamości sprawcy – mówi st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy kutnowskiej komendy.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: