Uzupełnij swoją kolekcję o skrzynki na listy amerykańskie

Należysz do osób, które są zafascynowane Stanami Zjednoczonymi? Zbierasz z tego powodu różnego rodzaju gadżety, zdjęcia, pocztówki, książki? Może czas na coś bardziej odjechanego? Skrzynka na listy amerykańska przyprawi o zazdrość Twoich znajomych!

- R E K L A M A -

Jeśli miałbyś wyobrazić sobie amerykański dom, z pewnością przed nim stoi skrzynka na listy amerykańska. To jeden z tych elementów, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie Stanów Zjednoczonych. To prawdziwy symbol. Każdy kolekcjoner marzy o takim eksponacie. W interncie znajdziesz kilka sklepów, które oferują ten produkt. Kupując, zwróć jednak uwagę na kilka szczegółów.

Kluczem jest flaga

Poza unikalnym kształtem, amerykańska skrzynka na listy wyróżnia się też charakterystyczną flagą. Najczęściej jest to czerwony, ruchomy element, który sygnalizuje, że wewnątrz znajduje się przesyłka. Umieszczony jest z boku skrzynki i dość mocno nad nią wystaje, dzięki czemu z każdej strony doskonale go widać.

- R E K L A M A -

Tłoczony napis

Skrzynka na listy USA dostępna jest w wielu opcjach kolorystycznych. Do najpopularniejszych nalezą białe, srebrne, szare, czarne oraz zielone. Coraz częściej producenci oferują także skrzynki retro, które są lekko przecierane, co ma symulować upływające lata. Bardzo ważne jednak jest to, aby na drzwiczkach skrzynki był wytłoczony napis „U. S. Mail”. Wtedy zyskasz pewność, że jest to taka skrzynka, jaka mogłaby stanąć przed amerykańskim domem.

Z nogą lub bez

Jeśli oglądałeś amerykańskie filmy, z pewnością zwróciłeś uwagę na to, że skrzynka pocztowa amerykańska zazwyczaj stoi na oddzielnej nodze. Czasem jest to metalowa rurka, czasami drewno pomalowane tak, aby pasowało do elewacji domu. Zdarza się jednak też tak, że sama skrzynka przymocowywana jest do muru przed domem. To, jak Ty ją zamontujesz zależy wyłącznie od Twoich upodobań. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że do niektórych modeli, producent dołącza uchwyt montażowy lub nawet słupek, na którym skrzynka może stanąć.

- R E K L A M A -

Element wystroju

Tak unikalna skrzynka na listy może być też świetnym elementem związanym z wystrojem Twojego domu. Jeśli lubisz otaczać się przedmiotami, związanymi ze Stanami Zjednoczonymi, taki gadżet z pewnością powinien stanąć na komodzie. Możesz też przymocować ją np. w przedpokoju, gdzie będzie pełnić funkcję rodzinnej, domowej korespondencji.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: