W Biedronce promocje jak nigdy. Mięso kupisz za połowę ceny!

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Biedronka wyjątkowo troszczy się o swoich klientów oferując im codziennie produkty najwyższej jakości. Już od soboty 20.06 zaoferuje im popularne produkty na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach – tylko za 50% regularnej ceny.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Popularne mięsa klienci kupią jedynie za 7,99 zł za kilogram. To początek nadchodzącej, wyjątkowej fali promocji w Biedronce, które będą czekać na klientów codziennie.

Celem sieci Biedronka jest dostarczanie klientom produktów, które są im niezbędne do życia każdego dnia, co jest istotne szczególnie w tym czasie, pełnym niepewności. W ramach troski o to, by każdy Polak mógł kupić żywność wysokiej jakości bez względu na zasobność portfela, a także o to, aby pozwolić klientom na zaoszczędzenie pieniędzy m.in. na wakacje, sieć radykalnie obniża w tę sobotę 20 czerwca ceny pięciu podstawowych produktów mięsnych.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Każdy z pięciu wymienionych niżej produktów będzie kosztował 7,99 zł za kilogram:

– Filet Z Piersi Kurczaka Mega Paka Vacuum
– Szynka Wieprzowa bez kości Vacuum
– Łopatka Wieprzowa bez kości Vacuum
– Zestaw grillowy Czas na grill
– Mięso Mielone Z Łopatki 500g (3,99 zł/Opak.)

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Od początku pandemii Biedronka jest jeszcze bliżej Polaków, dostosowując się do ich potrzeb i szybko na nie reagując. Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów żywności w Polsce, oferując ją w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Wyjątkowa, niepowtarzalna oferta promocyjna, którą właśnie wprowadzamy jest potwierdzeniem naszej misji

– mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Produkty z promocji można łączyć dowolnie. Maksymalna liczba produktów objętych promocją na jednym paragonie może sięgnąć pięciu. Więcej o ofertach Biedronki na stronie biedronka.pl.

Sobotnia oferta zapowiada początek nadchodzącej fali kolejnych atrakcyjnych promocji, których klienci mogą spodziewać się w sklepach sieci Biedronka przez najbliższy tydzień już od poniedziałku. Produkty dostępne od poniedziałku będą również w niezwykle atrakcyjnych cenach. Szczegóły zostaną przedstawione niebawem.

Biuro prasowe sieci Biedronka

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: