reklama
  • Jacek Sikora Kutno Sejm

W centrum Kutna jak na Karaibach! Gorące rytmy Mike’a Rifa i Cubanian [ZDJĘCIA]

Choć dziś za oknem iście jesienna i deszczowa aura, to publiczność w Centrum Teatru Muzyki i Tańca mogła poczuć się jak na słonecznych Karaibach. Wszystko za sprawą gorącego koncertu Mike’a Rifa i zespołu Cubanian.

- R E K L A M A -

Dzisiejszy koncert Mike’a Rifa i jego zespołu w ramach VIII Festiwalu Świat Muzyki Muzyka Świata pierwotnie miał odbyć się na Rynku Zduńskim, jednak kapryśna i deszczowa pogoda pokrzyżowała plany organizatorów, dlatego wydarzenie zostało przeniesione do Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

Dzięki kubańskiemu wokaliście, kutnowska publiczność choć była w samym sercu Kutna, to mogła poczuć się jak na Karaibach. Były radosne rytmy, wesołe śpiewy i energiczne tańce!

- R E K L A M A -

Mike Rif to kubański wokalista i aranżer z wieloletnim doświadczeniem, uwielbiany przez publiczność, Artysta rodem z Kuby, pełen pasji i pozytywnej energii, Jego repertuar to utwory własne, mocno związane z rytmami latino, tradycyjne kubańskie brzmienia i aktualne hity latino.

Od ponad 3 lat przewodzi formacji Cubania, z którą występuje na różnych scenach, zawsze serwując publiczności świetną zabawę. Zespół wykonuje skomponowane przez Mike’a utwory, jak i znane covery kubańskie i hity latino.

- R E K L A M A -

Jutro ostatni koncert w ramach VIII Festiwalu Świat Muzyki Muzyka Świata. W CTMiT o 19:00 wystąpi Lord Bishop prosto z Nowego Jorku.

Zdjęcia: Łukasz Stasiak / Kutnowski Dom Kultury


Nie przegap: