reklama
reklama
reklama
reklama

W ciągu tygodnia dwukrotnie wpadł z narkotykami. Zabezpieczyli 55 gramów mefedronu

Policjanci podczas kontroli drogowej zabezpieczyli ponad 55 gramów narkotyków. 34–latek, który w ciągu tygodnia drugi raz został zatrzymany za to przestępstwo, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

- R E K L A M A -

16 czerwca 2022 roku około godziny 8.00 na terenie gminy Łęczyca policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena.

„Za kierownica osobówki siedział mężczyzna, który kilka dni temu został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Policjanci mając podejrzenie, że i tym razem może przewozić takie substancje przeszukali pojazd. Szybko wyszło na jaw, że 34–latek jest w posiadaniu ponad 55 gramowej porcji mefedronu” – informuje st. asp. Mariusz Kowalski z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

- R E K L A M A -

Kolejną dilerkę z amfetaminą śledczy zabezpieczyli w jego mieszkaniu. Właściciel tych nielegalnych substancji trafił do policyjnego aresztu a następnego dnia usłyszał zarzut ich posiadania. Takie przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat więzienia. Na wniosek prokuratury sąd wobec podejrzanego zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu.

(Źródło: KPP Łęczyca)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: