reklama

W czwartek otwarcie wymarzonego placu zabaw w Lesznie

Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska i Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Leszczynku Rafał Olszewski zapraszają na otwarcie Wymarzonego Placu Zabaw w Lesznie, które odbędzie się 28 września o godzinie 15:00.

- R E K L A M A -

W Lesznie na nowo powstałym placu zabaw na dzieci czeka moc atrakcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluchów.

Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców są m.in.: fotel obrotowy, duży zestaw wieloelementowy, piramida system, huśtawka na sprężynie, huśtawka podwójna, karuzela krzyżowa, piaskownica, instrument cymbały oraz bujaki.

- R E K L A M A -

Warto podkreślić, że wybudowanie placu było możliwe, dzięki zawarciu porozumienia przez Wójt Gminy Kutno Justynę Jasińską z jednostką OSP w Leszczynku reprezentowaną przez Prezesa Rafała Olszewskiego. Projekt został zrealizowany na działce stanowiącej własność Gminy Kutno, natomiast OSP w Leszczynku pozyskała poprzez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Rozwoju Gmin „Centrum” w Kutnie środki dotacje w wysokości blisko 167 000 zł.

Dofinansowanie pochodziło ze środków Unii Europejskiej – „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy „LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a całkowita wartość zadania wyniosła łącznie: 181 448, 37 zł.

- R E K L A M A -

„Cieszymy się, że najmłodsi mieszkańcy sołectwa Leszno maja gdzie teraz spędzać wolny czas w bardzo atrakcyjnych i bezpiecznych warunkach” – komentuje Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: