W Dąbrowicach hucznie obchodzili Dzień Kobiet i Mężczyzn (ZDJĘCIA)

Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego obecny był w sobotę 11 marca na uroczystości z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn w Dąbrowicach. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Miasto Dąbrowice, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Szansa” oraz Dąbrowickie Centrum Kultury.

- R E K L A M A -

Obecny na święcie był też m.in.: Przemysław Błaszczyk Senator RP. Wszystko odbyło się na Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół w Dąbrowicach.

  • Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzę Wam, aby każdy dzień przynosił radość, uśmiech na twarzy i spełnienie marzeń. Bądźcie zawsze otoczone miłością, szacunkiem i doceniane za swoje wysiłki. Jesteście niezastąpione i cenne dla nas wszystkich! Szanowni Panowie, z okazji Dnia Mężczyzn życzę Wam, abyście zawsze mieli siłę i determinację do osiągania swoich celów, a także byście byli otoczeni miłością, wsparciem i uznaniem za swoje wysiłki. Cieszcie się każdą chwilą życia i bądźcie zawsze dumni z tego, kim jesteście! Jako, że mamy 11 marca, dzień sołtysa, składam serdeczne życzenia! Niech Wasza praca przynosi satysfakcję i radość z osiąganych celów. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i trud włożony w rozwój naszej społeczności. Niech każdy dzień przynosi Wam wiele sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Wszystkiego najlepszego! – mówił Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Przemysław Błaszczyk Senator RP podczas święta wręczył kobietom tulipany. Łukasz Dominiak Rzecznik Prasowy Animex Foods, Dyrektor ds. Public i Government Relations firmy Animex również wręczył upominki od firmy wszystkim uczestnikom.

- R E K L A M A -

Nie zabrakło tortu okolicznościowego przygotowanego przez Piekarnię Dąbrowice. Pierwszy kawałek tortu ukrojony został przez Dorotę Dąbrowską Burmistrz Miasta i Gminy Dąbrowice, Tomasza Walczewskiego Członka Zarządu Powiatu Kutnowskiego oraz Łukasza Dominiaka Rzecznika Prasowego Animex Foods, Dyrektora ds. Public i Government Relations firmy Animex.

  • Drogie Panie, niech każdy dzień Waszego życia będzie pełen radości, spełnienia marzeń i satysfakcji z tego, co robicie. Niech każdy mężczyzna traktuje Cię z szacunkiem i docenia Twoje wysiłki. Drodzy Panowie, niech każdy dzień Waszego życia będzie pełen sukcesów, spełnienia marzeń i radości z życia. Niech każda kobieta docenia Wasze wysiłki i szanuje Wasze wartości. Bardzo dziękuję Pani Burmistrz Dorocie Dąbrowskiej za zaproszenie. – dodał Przemysław Błaszczyk Senator RP.
  • Życzę Wam, drogie Panie, abyście zawsze czuły się piękne, silne i doceniane przez swoją rodzinę i bliskich. Niech każdy dzień Waszego życia będzie pełen spełnienia marzeń i radości z życia. Natomiast Panom życzę abyście zawsze czuli się doceniani i szanowani przez swoją rodzinę i bliskich, a także byście mieli siłę i determinację do realizowania swoich celów. Niech każdy dzień Waszego życia przynosi wiele sukcesów i spełnienia marzeń. – dodała Dorota Dąbrowska – Burmistrz Miasta i Gminy Dąbrowice.

W programie uroczystości były występy: „Light of Hope”, Waldemar Hyzopski, Rafał Tomczyk, Chór A’capella, uczennice Zespołu Szkół w Dąbrowicach. Dodatkowo słodki bufet i wiejski stół.

- R E K L A M A -

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: