W Dąbrowicach pogoda im niestraszna. Montują specjalny namiot (ZDJĘCIA)

Już w tę sobotę (26 sierpnia) w Dąbrowicach odbędzie się szereg ciekawych wydarzeń. Z uwagi na niekorzystne prognozy pogody organizatorzy postanowili zamontować specjalny namiot, pod którym będzie można schronić się przed ewentualnym deszczem.

- R E K L A M A -

W sobotę w Dąbrowicach odbędą się uroczystości z okazji Odzyskania Praw Miejskich przez Dąbrowice oraz na Piknik ,,Bezpieczny i Ekologiczny Powiat” i gminne dożynki.

„Chcieliśmy Was poinformować, że z uwagi na aktualną prognozę pogody, która może nas nieco zaskoczyć deszczem, postanowiliśmy zadbać o Wasz komfort i przygotowaliśmy namiot, który stanie na naszym terenie. Tworzymy tę imprezę wspólnie i zależy nam, abyście mogli cieszyć się nią bez względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Namiot zapewni Wam wygodne schronienie, zachowując jednocześnie atmosferę radości i beztroski. Nie możemy się doczekać wspólnego spędzenia czasu, dzielenia uśmiechów i tworzenia niezapomnianych chwil. Do zobaczenia na imprezie, niezależnie od tego, co przyniesie nam ta nieprzewidywalna pogoda!” – komentuje Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, w Dąbrowicach odbędzie się między innymi koncert gwiazdy disco polo zespołu Skaner, pojawi się także słynny detektyw Krzysztof Rutkowski.

(Powiat Kutnowski)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: