REKLAMA
środa, 10, sierpień 2022
REKLAMA

W Krośniewicach trwa II Piknik Rodzinny. Nie brakuje atrakcji dla małych i dużych [ZDJĘCIA]

W Krośniewicach w najlepsze trwa II Krośniewicki Piknik Rodzinny. Przygotowano sporo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i tych nieco starszych. Impreza potrwa do wieczora.

poniżej dalsza część artykułu

Piknik wystartował o godzinie 14 i zgromadzonych przywitały władze gminy Krośniewice. Następnie na scenie magiczne show z trikami iluzjonistycznymi zaprezentowało studio Magic Art Damatus.

Nie był to jednak jedyny pokaz – później wystąpiły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Krośniewicach, był także pokaz mistrzowskiej drużyny karateków z Klubu Karate Tsunami w Krośniewicach.

poniżej dalsza część artykułu

Przed mieszkańcami Krośniewic i okolic jeszcze szereg atrakcji. Będą między innymi konkursy z nagrodami, pokaz strażacki, konkurs wiedzy o bezpieczeństwie podczas wakacji, zawody strzeleckie czy występ kapeli „Krośniewiacy” oraz zabawa taneczna z zespołem Disco Dance. Impreza ma potrwać do godziny 21.00.

Ponadto podczas trwania pikniku z bliska zobaczyć można nowy gatunek alpak hodowanych w Polsce. Jest także wiele różnych stoisk, gdzie można zmierzyć sobie cukier, ciśnienie i zrobić badanie EKG. Nie brakuje też gastronomicznych kramów z grillem, lodami, watą cukrową, popcornem czy specjałami przygotowanymi przez KGW Wychny.

poniżej dalsza część artykułu

Dodatkowo na ulicy Kwiatowej w Krośniewicach, jako impreza towarzysząca II Krośniewickiemu Piknikowi Rodzinnemu, odbywa się zlot samochodów. Można podziwiać wiele aut, w tym także tych kolekcjonerskich i zabytkowych.

Piknik został objęty patronatem honorowym przez senatora Przemysława Błaszczyka, posła Marka Matuszewskiego oraz marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera. Patronem medialnym imprezy jest m.in. gazeta i portal PanoramaKutna.pl.

Zobaczcie zdjęcia z II Krośniewickiego Pikniku Rodzinnego:reklama

Warto przeczytać:

reklama