reklama

W Kutnie będzie Wigilia Miejska. Zaplanowano Jarmark Świąteczny i Paradę Mikołajów

Tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w Kutnie odbędzie się Wigilia Miejska. Przewidziano między innymi Jarmark Świąteczny oraz Paradę Mikołajów.

- R E K L A M A -

Wigilia Miejska rozpocznie się w piątek 16 grudnia. Od godziny 10.00 do 20:00 będzie można wziąć udział w Jarmarku Świątecznym. Przewidziano między innymi świąteczne smakołyki, ozdoby choinkowe czy rękodzieło.

W sobotę 17 grudnia, poza Jarmarkiem Świątecznym, przygotowano kiermasz bożonarodzeniowy z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnowskim Domu Kultury. W KDK-u odbędą się także warsztaty świąteczne z Anią i Magdą.

- R E K L A M A -

W niedzielę 18 grudnia dzień z największą ilością atrakcji. O 13:00 przez Miasto Róż przejdzie Parada Świąteczna, w której udział wezmą radosne Mikołaje, szczudlarze, a także orkiestra dęta. Ponadto na Placu Wolności życzenia mieszkańcom złoży prezydent Kutna Zbigniew Burzyński, będzie wigilijny poczęstunek oraz koncert galowy Kutnowskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek, a także kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej.

Dodatkowo na Placu Wolności pojawi się szopka z żywymi zwierzętami.

O ewentualnych zmianach w programie będziemy informować na bieżąco.

Tak Wigilia Miejska wyglądała w zeszłym roku:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: