reklama

„W Kutnie bez zmiany, Widzew pany!” Kutnowscy fani Widzewa z ULK’97 świętują 25-lecie [ZDJĘCIA]

Kutnowscy fani Widzewa Łódź w ostatnich tygodniach mają wiele powodów do radości. Najpierw ich ulubieńcy awansowali do Ekstraklasy, a ponadto 25–lecie działalności świętuje ULK’97.

- R E K L A M A -

Z okazji ćwierćwiecza aktywnej działalności kibicowskiej ULK’97 w miniony weekend centrum Kutna mieniło się w czerwonych, widzewskich barwach. Kutnowscy kibice na Placu Piłsudskiego zaprezentowali efektowne piro–show. Odpalono około 100 rac, w niebo wystrzelone zostały także fajerwerki. Dodatkowo zaprezentowano transparent „25 lat za nami w Kutnie bez zmiany Widzew pany”.

– Miasto nie widziało jeszcze pokazu z takim rozmachem, co wiązało się z bardzo miłym odbiorem pełnym podziwu. Jeszcze raz wielkie pozdro dla obecnych gości i dla wszystkich zaangażowanych w to największe dla nas wydarzenie – piszą w mediach społecznościowych kutnowscy fani Widzewa Łódź.

- R E K L A M A -

Warto dodać, że w najbliższą niedzielę o 17:30 Widzew Łódź rozegra pierwsze spotkanie w Ekstraklasie od wielu lat. Łodzianie jadą do Szczecina na mecz z tamtejszą Pogonią. Trzymamy kciuki za łódzką drużynę!

(Źródło: Kutno Tylko Widzew)

fot. FB/Kutno Tylko Widzew
fot. FB/Kutno Tylko Widzew
fot. FB/Kutno Tylko Widzew
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: