REKLAMA
wtorek, 28, czerwiec 2022
REKLAMA

W Kutnie debatują o sytuacji komunikacji miejskiej. Przyjechali goście z całej Polski [ZDJĘCIA]

poniżej dalsza część artykułu

W Kutnie odbywa się ogólnopolska Komisja Promocji Komunikacji Miejskiej IGKM. Dziś nie brakowało ciekawych prezentacji, odbyła się także konferencja prasowa.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10.00 w Hotelu Rondo. Uczestników komisji, którzy przyjechali do Miasta Róż z wielu zakątków Polski przywitali prezydent Kutna Zbigniew Burzyński oraz prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji Jacek Sikora.

poniżej dalsza część artykułu

Następnie odbył się szereg prezentacji poświęconych komunikacji miejskiej. Wśród tematów były: płatności mobilne w komunikacji miejskiej – Agnieszka Sanojca, Przemysław T. Niżnik, mPay S.A; badanie zachowań i preferencji pasażerów w komunikacji miejskiej – wprowadzenie, omówienie metodologii badania – Piotr Stasiak, ZUK ‘’ROKBUS’’ Sp. z o.o. w Rostworowie; badanie warsztatowe z udziałem zaproszonych gości (prowadził Piotr Stasiak, ZUK ‘’ROKBUS’’ Sp. z o.o. w Rostworowie) oraz badanie zachowań i preferencji pasażerów z wykorzystaniem aplikacji mobilnej – Miłosz Olejniczak, Infospread.

Później uczestnicy komisji między innymi zwiedzili Kutno, odbyła się także konferencja prasowa z udziałem Marcina Żabickiego z Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej w Warszawie oraz Macieja Baranowskiego, dyrektora ds. eksploatacji MZK Kutno.

poniżej dalsza część artykułu

Jutro kolejne prezentacje i dyskusje w Hotelu Rondo.

reklama

Warto przeczytać:

reklama