reklama

W Kutnie i okolicach zawyły strażackie syreny. Oddali hołd zmarłemu koledze [FOTO/WIDEO]

Dziś o 8:00 w wielu miejscach w Polsce można było usłyszeć strażacką syrenę. W ten sposób strażacy oddali hołd swojemu koledze, który zginął w wypadku samochodowym. Do akcji włączyli się także strażacy z Kutna i powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Punktualnie o godz. 8.00 strażacy z Komendy Powiatowej Państowej Straży Pożarnej w Kutnie włączyli sygnały świetlno-dźwiękowe i minutą ciszy oddali hołd koledze Marcinowi, strażakowi Komendy Głównej PSP, który zginął w wypadku podczas służby. Do akcji włączyły się także Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu kutnowskiego. Hołd zmarłemu strażakowi oddali między innymi druhowie z OSP Komadzyn.

Przypomnijmy, w sobotę 6 sierpnia 2022 r. doszło do wypadku samochodu straży pożarnej wracającego z działań przy pożarze w m. Osła (woj. dolnośląskie). Samochodem jechało trzech strażaków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

- R E K L A M A -

W wyniku nieszczęśliwego wypadku, jeden z funkcjonariuszy poniósł śmierć a dwóch zostało rannych. Rodzinom strażaków udzielana jest niezbędna pomoc psychologiczna a kierownictwo Komendy jest w stałym kontakcie z rodzinami.

fot. KP PSP w Kutnie
fot. KP PSP w Kutnie
fot. OSP KSRG Komadzyn
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: