W Kutnie otwiera się wyjątkowe miejsce dla Twojego zdrowia! Poznaj Sky Med Spa i Siłę z Natury

Sky Med Spa Kutno oraz Siła Z Natury to konsekwencja pasji i działań grupy przyjaciół, która od lat skrupulatnie zgłębiała wiedze z zakresu dziedziny zdrowia. Już w najbliższą niedzielę przy Kutrzeby 13 w Kutnie otwarcie wyjątkowego miejsca na mapie Miasta Róż!

Następstwem tej drogi ukazuje się nasza firma, której celem przede wszystkim jest propagowanie wśród lokalnej społeczności zdrowego trybu życia, dzielenie się zgromadzoną wiedzą z zakresu fizjologicznych potrzeb ludzkiego organizmu, procesów biochemicznych w nim zachodzących, zwalczania przyczyn nieprawidłowości funkcjonowania okładu immunologicznego, poszerzania świadomości wynikających z zaistniałych zagrożeń cywilizacyjnych oraz budowanie społeczności, która rozumie jak ważne jest dla nas wszystkich ludzkie zdrowie.

Uwieńczeniem naszych półtorarocznych działań jest nowo powstała firma, na której terenie znajduje się m.in niezależny zakład opieki zdrowotnej świadczący usługi analizy krwi najnowocześniejsza aparaturą, która pomoże dobrać odpowiednia suplementacje dożylną związków chemicznych pomagających w prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Strefa Spa to także coś czego nie mogło zabraknąć! Aktualnie bliski ukończenia jest gabinet rehabilitacyjny, w którym znajdzie się strefa rehabilitacyjna, komora hiperbaryczna oraz „COŚ” specjalnego, o czym powiemy w niedalekiej przyszłości.

ODWIEDŹ NASZEGO FACEBOOKA

Wierzymy, że wszystkim sprawi dużą frajdę projekt Alpakoterapii, który jest już na ostatniej prostej.

Sky Med Spa Kutno oraz Siła z Natury to wszystko, co związane ze zdrowiem! W najbliższej przyszłości planujemy obszerną rozbudowę naszego ośrodka zdrowotnego, by mógł bez najmniejszych wątpliwości zostać okrzykniętym prawdziwym uzdrowiskiem.

Dystrybucja zdrowej żywności, produkcja własnych suplementów, tężnia, strefa kateringowo-gastronomiczna to cele, które czekają nas już tej wiosny! Jednakże to tylko skrawek naszych zamierzeń. O wszystkim będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do naszej społeczności wszystkich, którzy rozumieją, że nie trzeba tracić zdrowia, by rozumieć ile znaczy!

Wielkie otwarcie oczywiście ze wstępem wolnym od opłat już w tę niedzielę 12 lutego o godzinie 12:00 – Kutno, Kutrzeby 13! W programie ognisko, grill, darmowy poczęstunek. Zabierz ze sobą znajomych, zapoznaj się z naszą działalnością. Sky Med Kutno – Siła z Natury, otwórz oczy i zadbaj o zdrowie. Zapraszamy!

ODWIEDŹ NASZEGO FACEBOOKA

Artykuł sponsorowany | Sky Med Spa Kutno, Siła z Natury

Polecamy:

Nie przegap: