reklama

W Kutnie po raz kolejny pobiegła WOŚP-owa Sztafeta Serc! [ZDJĘCIA]

W najlepsze trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie. Na stadionie miejskim po raz kolejny pobiegła Sztafeta Serc. Sportowe wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem kutnian.

- R E K L A M A -

To już piąta edycja Kutnowskiej Sztafety Serc, czyli biegu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłych latach impreza odbywała się na al. ZHP, jednak tym razem została przeniesiona na stadion miejski im. H. Reymana przy ul. Kościuszki w Kutnie.

Na starcie biegu pojawili się zarówno ci starsi, jak i ci o wiele młodsi. Wszystkich łączył jeden cel – dobra zabawa i wsparcie dla WOŚP. Uczestnicy przez godzinę mieli za zadanie biegać wokół płyty boiska w trzyosobowych drużynach.

- R E K L A M A -

Uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe WOŚP-owe medale. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ewę Chłopską-Wasielewską i Michała Wasielewskiego.

WOŚP Kutno 2023 – program

- R E K L A M A -

W sobotę odbyło się kilka wydarzeń towarzyszących WOŚP w Kutnie, a dziś atrakcje 31. finału Orkiestry. W programie są między innymi MotoOrkiestra (od 10.00 – Plac Piłsudskiego), Kutnowska Sztafeta Serc (od 12.00 – Stadion MOSiR), Miasteczko Harcerskie (od 10.00 – KDK), koncerty Priests of Vibes, Xedom, Stopersi (od 16.00 – CTMiT), pokaz ognia (19.40 – Plac Wolności) i Światełko do Nieba (20.00 – Plac Wolności).

Tradycyjnie, jak co roku, gazeta i portal PanoramaKutna.pl są patronami medialnymi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.

Sprawdź pełny program 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: