W Kutnie powstanie nowa kawiarnia. Wizualizacje robią wrażenie [ZDJĘCIA]

Już niebawem w Kutnie powstanie nowa kawiarnia. Będzie zlokalizowana w budynku w Parku nad Ochnią i ma stać się sercem Strefy Aktywności Miejskiej działającej na Zielonej Osi.

- R E K L A M A -

W budynku w Parku nad Ochnią powstaje „Zielona Zośka”, społeczna kawiarnia. Jak mówi Dariusz Lenarczyk, prezes Samorządowej Spółdzielni Socjalnej, będzie to miejsce otwarte dla rodzin, przyjaciół czy znajomych.

— Będzie także możliwość organizacji spotkań, urodzin, imienin i realizacji społecznych inicjatyw. Kawiarnia będzie w swoim rodzaju sercem Strefy Aktywności Miejskiej. W budynku znajdzie się również miejsce na informacje turystyczną, z możliwością kupna lokalnych pamiątek i produktów — mówi Dariusz Lenarczyk.

- R E K L A M A -

Animatorami Strefy mają być specjaliści od turystyki i rekreacji, ludzie pełni pasji i otwartych głów na ciekawe inicjatywy oraz wydarzenia.

W tym tygodniu w mediach społecznościowych pojawiły się wizualizacje nowej kawiarni i przyznać trzeba, że prezentują się fantastycznie. Nowoczesne wnętrza wzbogacone o różane i roślinne motywy na pewno przypadną wielu osobom do gustu!

Kawiarnia powinna ruszyć jeszcze w te wakacje. O sprawie będziemy informować.

- R E K L A M A -

własne/UM Kutno/House to Home- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: