reklama
reklama

W Kutnie ukradli BMW za prawie 400 tys. złotych. Policja wydała komunikat

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości samochodowej odzyskali skradzione w Kutnie bmw warte ponad 380 tysięcy złotych. Podczas przeszukania ujawnili również tablice rejestracyjne i części od innych samochodów, które w ostatnim czasie zostały skradzione z terenu województwa łódzkiego i mazowieckiego.

- R E K L A M A -

Do kradzieży pojazdu doszło 19 października 2021 roku z terenu ogrodzonej posesji na jednej z ulic w Kutnie. Ustalenia kryminalnych wskazywały, że pojazd ten może znajdować się na terenie gminy Rzgów. Informacje te potwierdziły się.

„Jeszcze tego samego dnia samochód został odzyskany. Miał zdemontowane tablice rejestracyjne, a we wnętrzu pojazdu ujawniono dwie włączone zagłuszarki sygnału GPS. Po numerze VIN policjanci potwierdzili, że to samochód skradziony z terenu Kutna. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na ponad 380.000 złotych” – informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Ponadto podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli tablice rejestracyjne, części samochodowe oraz wyposażenie pochodzące od trzech innych pojazdów skradzionych w październiku 2021 roku na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Policjanci cały czas pracują nad sprawą w celu ustalenia osób, które miały związek z kradzieżami pojazdów.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: