PanoramaKutna.plKutnoW Kutnie urodziły się trojaczki, radne chcą pomóc rodzinie. „Przyznanie większego mieszkania poprawi sytuację”

W Kutnie urodziły się trojaczki, radne chcą pomóc rodzinie. „Przyznanie większego mieszkania poprawi sytuację”

Miejskie radne Danuta Blus i Małgorzata Żurada zwróciły się do prezydenta Kutna w sprawie przyznania większego mieszkania kutnowskiej rodzinie, w której urodziły się trojaczki.

-

Radne wnioskują o pomoc i wsparcie w ramach projektu „Różana Rodzina” poprzez przyznanie większego mieszkania kutnowskiej rodzinie, w której urodziły się trojaczki.

Nasza wspólna interpelacja jest odpowiedzią na powziętą informację o trudnej sytuacji lokalowej rodziny. Powiększenie się rodziny o troje dzieci wymaga podjęcia działań mających na celu polepszenie warunków mieszkaniowych. To obecnie jedna z najpilniejszych i najważniejszych potrzeb tej rodziny – napisały Danuta Blus i Małgorzata Żurada.

reklama
-

Radne wnioskują do władz miasta, aby w miarę posiadanych możliwości przydzielić rodzinie większy lokal mieszkalny z zasobu publicznego.

-

Dzięki temu stworzone zostaną korzystniejsze warunku rozwoju tej wielodzietnej rodzinie. Wspieranie rodzin to jeden z głównych celów strategicznych rozwoju Miasta Kutno – argumentują Danuta Blus i Małgorzata Żurada.

reklama
-

Nie przegap: