reklama
reklama

W kutnowskim szpitalu powstaje oddział zakaźny. Jest całkowity zakaz odwiedzin

W kutnowskim szpitalu powstaje oddział zakaźny. Zakażeni koronawirusem mają być przyjmowani w miejscu, gdzie do tej pory funkcjonowała pediatria.

- R E K L A M A -

Zgodnie z decyzją nr 9/2020 z dnia 28 lutego 2020 Wojewody Łódzkiego, Kutnowski Szpital Samorządowy pozostaje w stanie podwyższonej gotowości w celu przyjęcia osób w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, w związku z zagrożeniem pojawienia się koronawirusa COVID-19 na terenie woj. łódzkiego.


– W strukturze szpitala zapewnione są miejsca do leczenia pacjentów zakażonych wirusem, w liczbie 20 łóżek. Są usytuowane w pomieszczeniach obecnie funkcjonującego oddziału pediatrycznego, z wydzielonymi odrębnie ciągami komunikacyjnymi. Natomiast oddział pediatryczny zostaje przeniesiony do innych pomieszczeń usytuowanych w części budynku szpitala – poinformowała Panoramę Jolanta Pietrusiak, członek zarządu powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, wczoraj podjęto decyzję o całkowitym zakazie odwiedzin w szpitalu.

– W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o naszych Pacjentów, od dnia 12.03.2020 roku wstrzymane zostają odwiedziny u chorych w oddziałach szpitalnych. Decyzja obowiązuje do odwołania. Dziękujemy za wyrozumiałość – poinformowały władze szpitala.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: