W kutnowskim szpitalu rusza pocovidowa rehabilitacja

Dla sporej grupy ozdrowieńców pokonanie COVID-19 jest ważnym, ale pierwszym krokiem na drodze do powrotu do pełnej sprawności i aktywności. Specjaliści szacują, że przynajmniej jedna trzecia pacjentów ma powikłania po chorobie wywołanej COVID-19. Najczęściej są to: problemy z oddychaniem, zmniejszona ogólna sprawność organizmu i tolerancja wysiłku fizycznego, bóle mięśniowo-stawowe, zaburzenia lękowe i depresyjne.

- poniżej dalsza część artykułu -

Dołączyliśmy do Programu Rehabilitacji po COVID-19 i zapraszamy do skorzystania z w tym zakresie z usług naszego szpitala w odzyskaniu pełni sił pomaga profesjonalna rehabilitacja, na którą zapraszamy do naszego szpitala – mówi Artur Gur, Prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego

- poniżej dalsza część artykułu -

Od czerwca 2021 Kutnowski Szpital Samorządowy zaprasza osoby po przebytym COVID–19 do wzięcia udziału w:

  • PROGRAMIE FIZJOTERAPII AMBULATORYNEJ I DOMOWEJ DLA OSÓB PO PRZEBYCIU COVID-19 refundowany przez NFZ.
  • ZAJĘCIACH REHABILITACYJNYCH DLA OSÓB PO PRZEBYCIU COVID-19, które będą prowadzone w kameralnych grupach w trybie stacjonarnym, odpłatnie.

Wszystkie informacje o formach prowadzonej rehabilitacji i warunkach kwalifikacji w ramach w/w programu znajdą Państwo na stronie internetowej Szpitala: https://szpital.kutno.pl/Oferta-rehabilitacji-po-covid-19.htmlx

- poniżej dalsza część artykułu -

Zajęcia rehabilitacji prowadzi Ewa Rutkowska – magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem pracy w zakresie rehabilitacji ortopedii, neurologii, pulmonologii, pracy z dziećmi.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Poradnia Rehabilitacji Kutnowskiego Szpitala Samorządowego, Sp. z o.o.
Tel. +48 24 388 04 85
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen