reklama
reklama

W Leszczynku bawili się jak za dawnych lat! Za nami impreza rodem z PRL-u [ZDJĘCIA]

W weekend w sali widowiskowej Centrum Kultury Gminy Kutno zagościł klimat rodem z PRL-u. Zorganizowano wyjątkowe wydarzenie i goście wybornie bawili się w rytmach minionej epoki.

- R E K L A M A -

Goście bawili się przy muzyce Zespołu eLeS Feniks. Dużą popularnością cieszył się konkurs na najlepszą stylizację, w którym laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody takie jak zapas papieru toaletowego, mydło Biały Jeleń czy… ocet.

Zebrani goście mogli również skonsumować przekąski jak za dawnych lat, zrobić sobie zdjęcie na specjalnej ściance, a na deser wziąć udział w pokazie ,,Lambady”, którą zaprezentował wodzirej Michał Dudek.

- R E K L A M A -

Kilka słów do obywateli zebranych na naszej prywatce skierowała Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska oraz dyrektor Centrum Kultury Gminy Kutno Liliana Urbańczyk – Wójcik.

– Radością życia można dzielić się na różne sposoby. Zabawą w stylu PRL-u nasi goście udowodnili, że kochają życie, a wspomnienia tamtych czasów były super przygodą. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, a zespołowi eLeS za oprawę muzyczną – mówi Justyna Jasińska, wójt gminy Kutno.

- R E K L A M A -

– Podziękowania kierujemy do miłośników samochodów z Kutnowskie Klasyki za możliwość obejrzenia tych pięknych i zabytkowych aut oraz lokalowi Alternatywa Kutno za pożyczenie rekwizytów do aranżacji. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w sobotę, to dzięki Wam ten wieczór upłynął pod znakiem tańca, śmiechu i wspólnej zabawy – komentuje Liliana Urbańczyk-Wójcik, dyrektor CKGK.

Źródło: CKGK- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: