reklama

W najbliższy weekend w Kutnie startuje kino samochodowe! Znamy szczegóły

Tego jeszcze nie grali – czyli KINO SAMOCHODOWE w Kutnie! Tęskniliście za kinem? Bo kino KDK tęskniło za Wami! Już w ten weekend będzie można wziąć udział w wyjątkowych seansach.

- R E K L A M A -

Niedawno Kutnowski Dom Kultury uruchomił ponownie swoją salę kinową, ale to dopiero początek filmowych atrakcji! Już w ten weekend zapraszamy na parking przy hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 9, gdzie mieszkańcy miasta róż będą mogli obejrzeć np. PSY 3. Pierwszy seans obędzie się już w piątek 3 lipca o godzinie 18:00, rozpoczniemy filmem Mayday. Bilet w cenie 35 złotych upoważnia do wjazdu na teren jednego samochodu.

PSY 3. W imię zasad to film, który wygrał w głosowaniu na Fb KDK. Jest to wyczekiwana odsłona kultowej serii Władysława Pasikowskiego. Franz Maurer i Nowy gwarantują historię pełną zwrotów akcji. Na ekranie oczywiście w swoich sztandarowych rolach – Bogusław Linda, Cezary Pazura, którym towarzyszy Marcin Dorociński. W filmie pojawia się także córka Bogusława Lindy – Aleksandra.

- R E K L A M A -

Poza filmem PSY 3, w weekend można wybrać się na Upiorne opowieści po zmroku, Krocząc wśród cieni oraz na lekką komedię Mayday.

Przed wjazdem na teren Kina Samochodowego, poza kontrolą biletu, można spodziewać się pomiaru temperatury i sprawdzeniem środków ochrony osobistej. Warto tez sprawdzić czy macie sprawne radio i głośniki w samochodzie, dźwięk będzie przypisany do konkretnej radiowej częstotliwości.

- R E K L A M A -

Bilety na wszystkie kinowe wydarzenia można kupić online, do czego zachęcamy. W trosce o bezpieczeństwo Widzów w obydwu przypadkach stosowane będą przepisy wynikające z zachowania reżimu sanitarnego. Dlatego warto zapoznać się z regulaminem Kina KDK i Kina Samochodowego. Przede wszystkim wpuszczane będą jedynie samochody osobowe i to z połową pasażerów – czyli w przypadku pięcioosobowego auta, wjechać mogą tylko dwie osoby. Wymagane będą także środki ochrony osobistej – maseczki lub przyłbice.

Szczegóły odnośnie repertuaru oraz pełen regulamin znajdziecie poniżej.

Kilka ważnych informacji:

– Miejsce: Parking przy Hali Sportowej SP nr 9
– Brak możliwości zakupu biletów przy wjeździe na teren wydarzenia
– Wpuszczamy tylko samochody osobowe o wysokości poniżej lub równej 1,8 m
– Kabriolety tylko z zamkniętym dachem
– Nie ma możliwości wstępu na teren wydarzenia pieszo
– W samochodzie liczba osób powinna być zgodna z obowiązującymi w danym momencie normami – czyli obecnie nie więcej niż połowa miejsc siedzących
– Wszystkie osoby nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania w samochodzie
– Przed wjazdem każdy jest zobowiązany do okazania oprócz biletu, środków ochrony osobistej (maska, przyłbica). W przypadku braku ww, Uczestnik nie zostanie wpuszczony i nie przysługuje mu prawo do zwrotu biletu
– Bezdotykowe mierzenie temperatury
– Wskazywanie poszczególnym samochodom dokładnej lokalizacji (miejsca parkingowego) / miejsca nie są numerowane
– Cena 35 zł dotyczy jednego samochodu
– Zaczynamy wpuszczać na godzinę przed seansem a kończymy na 15 minut przed jego rozpoczęciem / Nie ma możliwości wjazdu po wyznaczonym czasie
– Dźwięk będzie słyszalny tylko i wyłącznie w Twoim samochodowym odbiorniku

Szczegółowy regulamin wydarzenia

Repertuar:

3.07 (piątek) godz. 18:00 – Mayday
3.07 (piątek) godz. 21:00 – PSY 3. W imię zasad
4.07 (sobota) godz. 18:00 – Krocząc wśród cieni
4.07 (sobota) godz. 21:00 – Upiorne opowieści po zmroku
5.07 (niedziela) godz. 18:00 – Mayday
5.07 (niedziela) godz. 21:00 – PSY 3. W imię zasad

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: