W niedzielę dożynki powiatowo-gminne w Łaniętach. „Topky” gwiazdami imprezy

Już w najbliższą niedzielę dożynki powiatowo-gminne w Łaniętach. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym występy zespołów disco polo i ludowych!

- R E K L A M A -

– Zapraszamy serdecznie na Dożynki Powiatowo-Gminne do parku w Łaniętach już w najbliższą niedzielę od godziny 11:00! – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

– Dożynki to niezwykle ważna uroczystość wyrażająca wspólne podziękowanie Bogu za plony oraz szczególny szacunek dla ludzi pracy na roli za ponoszony trud i miłość do Ojczystej ziemi, która stanowiła i stanowi jeden z najistotniejszych filarów naszej narodowej tożsamości. Zapraszając Szanownych Państwa na tegoroczne Dożynki Powiatowe życzę udanego świętowania i zabawy przy dobrej muzyce zespołów TOPKY, Romano Dżi i Andreas. Ponadto zapraszamy do uczestnictwa najmłodszych mieszkańców Powiatu Kutnowskiego w zabawach i słodkim poczęstunku. Do Zobaczenia – dodaje Jolanta Pietrusiak, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

– Przed nami świetna zabawa. Uczcijmy razem uroczyście święto plonów! Po tradycyjnych obrzędach, rozpocznie się zabawa, a na scenie wystąpią lokalne zespoły ludowe, smacznych posiłków dostarczą Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Łanięta, a także będzie czekała moc atrakcji dla dzieci! – mówi Marek Kubasiński, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

– Podczas dożynek Powiatowo Gminnych odbędzie się także uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Najładniejszy ogród 2023 roku w Gminie Łanięta. Zapraszam serdecznie – informuje Tomasz Szczęsny, Wójt Gminy Łanięta.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: