W niedzielę drugie śniadanie z reportażem w ramach Festiwal na Faktach 2019

W niedzielę, między godziną 11.00 a 13.00 zapraszamy wszystkich wielbicieli sztuki faktu do Sali Tarasowej Kutnowskiego Domu Kultury, gdzie odbędzie się panel autorski dwóch świetnych autorek literatury faktu.

- R E K L A M A -

Olga Gitkiewicz, autorka książki „Nie hańbi”, poświęconej polskiemu rynkowi pracy spotka się w rozmowie z Martą Madejską, autorką książki „Aleja Włókniarek” próbującą opowiedzieć historię kobiet pracujących w łódzkich przędzalniach. Spotkanie z autorkami poprowadzi Paulina Matysiak.

Panel Olgi Gitkiewicz i Marty Madejskiej odbędzie się w ramach „Drugiego śniadania z reportażem”, podczas którego Cukiernia Wasiakowie zaprosi Państwa na drugie śniadanie, będzie można napić się herbaty lub kawy, skorzystać z niewielkiej czytelni zaopatrzonej w polskie reportaże literackie i przede wszystkim porozmawiać o sztuce faktu. Dzięki „Drugiemu śniadaniu z reportażem” chcielibyśmy stworzyć naszym gościom i kutnowskiej publiczności przyjazną do dyskusji przestrzeń.

- R E K L A M A -

Na „Drugie śniadanie z reportażem” zapraszamy w niedzielę, 20 stycznia, o godz. 11.00 do Sali Tarasowej Kutnowskiego Domu Kultury. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a śniadanie bezpłatne.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: