Wiadomości KutnoKulturaW niedzielę gratka dla miłośników motocykli

W niedzielę gratka dla miłośników motocykli

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż tuż! Przygotowania do niego idą błyskawicznie, zaś spośród licznych atrakcji które spotkać będzie można w Kutnie niewątpliwie jednym z najciekawszych przedsięwzięć jest to organizowane przez grupę Kutnowscy Motocykliści.

- Reklama -

Pasjonaci dwóch kółek przygotowali wystawę swoich maszyn, na której pojawią się motocykle wszelkiego typu oraz pojemności: moce sporty, nakedy, supermoto, ciężkie cruisery i choppery, motocykle turystyczne, terenowe, sportowe a także quady i ATV. Od małych 125 po potężne dwulitrowe vki!

- Reklama -

Kilka spośród nich znaleźć można w galerii, a już w najbliższą niedzielę 14 stycznia, od godzin porannych, zachęcamy do odwiedzenia Kutnowskiego Domu Kultury, który gościć będzie wystawę.

W planach członków grupy jest także kilka niespodzianek dla najmłodszych, które niewątpliwe umilą im niedzielny spacer przez świat motocykli.

- Reklama -

Więcej zdjęć i szczegółów dotyczących prezentowanych maszyn oraz szczegóły wystawy znaleźć można na Facebooku Kutnowskich Motocyklistów pod adresem: www.facebook.com/kutnowscymotocyklisci

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: