REKLAMA
REKLAMA
poniedziałek, 17, styczeń 2022
REKLAMA

W niedzielę rusza kutnowska halówka! Sprawdź terminarz I i II ligi KAHLPN

reklama
reklama

Już w najbliższą niedzielę startuje kolejny sezon Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej! Dziś poznaliśmy dokładny harmonogram rozgrywek I i II ligi.

reklama


reklama
poniżej dalsza część artykułu

W pierwszej lidze zagra dziesięć drużyn, zaś w w drugiej będzie ich jedenaście. I kolejka rozegrana zostanie w tę niedzielę 16 stycznia. Pierwsza liga rozgrywki zakończy 13 marca, zaś II liga ostatnią kolejkę zagra 27 marca.

1 kolejka – 16 stycznia

poniżej dalsza część artykułu

I liga KAHLPN:
8.00, Gladiator Daszyna – Śródmieście
9.00, The Naturat Team – FC Gledzianów
10.00, DZPG – Expom Krośniewice
11.00, Nieobliczalni – Władcy Północy
12.00, Old Boys Mika – 1,5 L/G

II liga KAHLPN:
13.00, KS Fair Play Kutno – Czerwone Diabły
14.00, KST Weekend Ofeenders – Przyszli Kopnąć Piłkę
15.00, Flex Kutno – KS Tęcza
16.00, GKS Byszew – WKS 37 PP Kutno
17.00, Siódme Niebo – KS Olimpia Oporów
pauza – Young Boys Kutno

poniżej dalsza część artykułu

2 kolejka – 23 stycznia 2022

II liga KAHLPN:
8.00, WKS 37 – Siódme Niebo
9.00, KS Tęcza – GKS Byszew
10.00, Przyszli Kopnąć Piłkę – Flex Kutno
11.00, Czerwone Diabły – KST Weekend Ofeenders
12.00, Young Boys – KS Fair Play Kutno
pauza – KS Olimpia Oporów

poniżej dalsza część artykułu

I liga KAHLPN:
13.00, Gladiator Daszyna – DZPG
14.00, Nieobliczalni – The Naturat Team
15.00, Old Boys Mika – Śródmieście
16.00, 1,5 L/G – FC Gledzianów
17.00, Władcy Północy – Expom Krośniewice

3 kolejka – 30 stycznia 2022

I liga KAHLPN:
8.00, Gladiator Daszyna – The Naturat Team
9.00, DZPG – Śródmieście
10.00, Nieobliczalni – FC Gledzianów
11.00, Old Boys Mika – Expom Krośniewice
12.00, 1,5 L/G – Władcy Północy

II liga KAHLPN:
13.00, KST Weekend Ofeenders – Young Boys
14.00, Flex Kutno – Czerwone Diabły
15.00, GKS Byszew – Przyszli Kopnąć Piłkę
16.00, Siódme Niebo – KS Tęcza
17.00, KS Olimpia Oporów – WKS 37 Pułk
pauza – KS Fair Play Kutno

4 kolejka – 6 lutego 2022

II liga KAHLPN:
8.00, KS Tęcza – KS Olimpia Oporów
9.00, Przyszli Kopnąć Piłkę – Siódme Niebo
10.00, Czerwone Diabły – GKS Byszew
11.00, Young Boys – Flex Kutno
12.00, KS Fair Play Kutno – KST Weekend Ofeenders
pauza – WKS 37 Pułk

I liga KAHLPN:
13.00, Nieobliczalni – Gladiator Daszyna
14.00, Old Boys Mika – DZPG
15.00, 1,5 L/G – The Naturat Team
16.00, Władcy Północy – Śródmieście
17.00, Expom Krośniewice – FC Gledzianów


5 kolejka – 13 lutego 2022

I liga KAHLPN:
8.00, Gladiator Daszyna – FC Gledzianów
9.00, Śródmieście – Expom Krośniewice
10.00, The Naturat Team – Władcy Północy
11.00, DZPG – 1,5 L/G
12.00, Nieobliczalni – Old Boys Mika

II liga KAHLPN:
13.00, Flex Kutno – KS Fair Play Kutno
14.00, GKS Byszew – Young Boys
15.00, Siódme Niebo – Czerwone Diabły
16.00, KS Olimpia Oporów – Przyszli Kopnąć Piłkę
17.00, WKS 37 Pułk – KS Tęcza
pauza – KST Weekend Ofeenders

6 kolejka – 20 lutego 2022

II liga KAHLPN:
8.00, Przyszli Kopnąć Piłkę – WKS 37 Pułk
9.00, Czerwone Diabły – KS Olimpia Oporów
10.00, Young Boys – Siódme Niebo
11.00, KS Fair Play Kutno – GKS Byszew
12.00, KST Weekend Ofeenders – Flex Kutno
pauza – KS Tęcza

I liga KAHLPN:
13.00, Gladiator Daszyna – Expom Krośniewice
14.00, FC Gledzianów – Władcy Północy
15.00, Śródmieście – 1,5 L/G
16.00, The Naturat Team – Old Boys Mika
17.00, DZPG – Nieobliczalni


7 kolejka – 27 lutego 2022

I liga KAHLPN:
8.00, Gladiator Daszyna – Władcy Północy
9.00, Expom Krośniewice – 1,5 L/G
10.00, FC Gledzianów – Old Boys Mika
11.00, Śródmieście – Nieobliczalni
12.00, The Naturat Team – DZPG

II liga KAHLPN:
13.00, GKS Byszew – KST Weekend Ofeenders
14.00, Siódme Niebo – KS Fair Play Kutno
15.00, KS Olimpia Oporów – Young Boys
16.00, WKS 37 Pułk – Czerwone Diabły
17.00, KS Tęcza – Przyszli Kopnąć Piłkę
pauza – Flex Kutno

8 kolejka – 6 marca 2022

II liga KAHLPN:
8.00, Czerwone Diabły – KS Tęcza
9.00, Young Boys – WKS 37 Pułk
10.00, KS Fair Play Kutno – KS Olimpia Oporów
11.00, KS Weekend Ofeenders – Siódme Niebo
12.00, Flex Kutno – GKS Byszew
pauza – Przyszli Kopnąć Piłkę

I liga KAHLPN:
13.00, Gladiator Daszyna – 1,5 L/G
14.00, Władcy Północy – Old Boys Mika
15.00, Expom Krośniewice – Nieobliczalni
16.00, FC Gledzianów – DZPG
17.00, Śródmieście – The Naturat Team


9 kolejka – 13 marca 2022

I liga KAHLPN (ostatnia kolejka):
8.00, Gladiator Daszyna – Old Boys Mika
9.00, 1,5 L/G – Nieobliczalni
10.00, Władcy Północy – DZPG
11.00, Expom Krośniewice – The Naturat Team
12.00, FC Gledzianów – Śródmieście

II liga KAHLPN:
13.00, Siódme Niebo – Flex Kutno
14.00, KS Olimpia Oporów – KS Weekend Ofeenders
15.00, WKS 37 Pułk – KS Fair Play Kutno
16.00, KS Tęcza – Young Boys
17.00, Przyszli Kopnąć Piłkę – Czerwone Diabły
pauza – GKS Byszew

10 kolejka – 20 marca 2022

II liga KAHLPN:
8.00, Young Boys – Przyszli Kopnąć Piłkę
9.00, KS Fair Play Kutno – KS Tęcza
10.00, KS Weekend Ofeenders – WKS 37 Pułk
11.00, Flex Kutno – KS Olimpia Oporów
12.00, GKS Byszew – Siódme Niebo
pauza – Czerwone Diabły


11 kolejka – 27 marca 2022

II liga KAHLPN:
8.00, KS Olimpia Oporów – GKS Byszew
9.00, WKS 37 Pułk – Flex Kutno
10.00, KS Tęcza – Weekend Ofeenders
11.00, Przyszli Kopnąć Piłkę – KS Fair Play Kutno
12.00, Czerwone Diabły – Young Boys
pauza – Siódme Niebo

Poniżej ramowy harmonogram rozgrywek I i II ligi Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

reklama

Warto przeczytać:

reklama
reklama
reklama