reklama

W niedzielę w Kutnie Marsz dla Życia i Rodziny

10 czerwca 2018 roku ulicami 150 miast w Polsce przejdą Marsze dla Życia i Rodziny – kolorowe pochody ludzi, którzy chcą pokazać światu radość i miłość. Kutnowskie święto rodzin zaczyna się od wspólnej modlitwy w kościele św. Wawrzyńca o godz. 10. Po mszy świętej, około godz. 11 marsz wyruszy w kierunku Parku Traugutta, gdzie organizatorzy przygotowali festyn pt. Rodzina na piątkę.

Rodzina – bo chcemy tworzyć wielką rodzinę rodzin. Rodzina – bo inicjatorem kutnowskiego marszu jest Stowarzyszenie Rodzina w Centrum. Na piątkę – bo to już piąty Marsz dla Życia i Rodziny w Kutnie – mówi Ryszard Broda, prezes zarządu stowarzyszenia Rodzina w Centrum.

- R E K L A M A -

Z inicjatywy członków stowarzyszenia, przy zaufaniu mieszkańców Kutna wyrażonym w głosowaniu w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim i przychylności Prezydenta miasta Kutno stowarzyszenie otrzymało wsparcie finansowe urzędu, dzięki któremu przygotowano wiele atrakcji.

Dla dzieci będą zabawki pneumatyczne, tzw. dmuchańce – zjeżdżalnia ze ścianką wspinaczkową i zamek – skakaniec, będzie strefa gier, malowanie twarzy, mega bańki mydlane, arena cyrkowa, dmuchane boisko. Uczestnicy wspólnej zabawy otrzymają nagrody i upominki. Przygotowywany jest także poczęstunek z grilla. Nie tylko dorośli będą mogli skorzystać badań medycznych. Gościem specjalnym pikniku będzie zespół Armia Dzieci. Armia Dzieci to wspólnota dzieci i rodziców, zespół muzyczny, diakonia uwielbienia i ewangelizacji z Lublina.

- R E K L A M A -

Serdecznie zapraszam w imieniu wszystkich organizatorów. Bądźmy razem. Zostawmy na chwilę wirtualny świat. Zadbajmy o zdrowie na świeżym powietrzu. Budujmy więzi rodzinne i relacje z innymi ludźmi. Pokażmy, że można się wspólnie bawić bez względu na wiek – czy jest się córką, synem, mamą, tatą, ciocią, wujkiem, babcią czy dziadkiem, czy jest się rodzicem, dzieckiem, księdzem, siostrą zakonną, czy osobą wolną – zaprasza Ryszard Broda.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: