W niedzielę „Zumba na Wolności”. Przed nami taneczne zajęcia w centrum Kutna

Szkoła Tańca i Fitness RL Ritmo Latino oraz Kutnowski Dom Kultury zapraszają wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy na wyjątkowe, wakacyjne zajęcia zumby! Wydarzenie odbędzie się na Placu Wolności, gdzie już 7 i 21 lipca o godz. 17:00 będzie można wziąć udział w darmowych lekcjach zumby prowadzonych przez licencjonowanego instruktora, Kacpra Gąszcza.

- R E K L A M A -

To niepowtarzalna okazja, aby spędzić letnie popołudnia na świeżym powietrzu, w rytmie energicznych latynoskich rytmów. Zumba, będąca połączeniem tańca i fitnessu, jest doskonałą formą aktywności fizycznej, która przynosi mnóstwo radości i pomaga utrzymać świetną formę.

Co zabrać ze sobą na zajęcia? Uśmiech i pozytywne nastawienie; luźny, nie krępujący ruchów strój; wygodne sportowe buty i butelkę wody. Resztą zajmie się Kacper Gąszcz, który zadba o to, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo i mógł w pełni cieszyć się taneczną zabawą.

- R E K L A M A -

Wstęp na zajęcia jest wolny, a udział bezpłatny.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnej zabawy i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dołączcie do nas na Placu Wolności i tańczcie razem z nami w rytmie zumby! – zapraszają organizatorzy.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: