W piątek gramy z Austrią. Prezydent Sikora zaprasza do Strefy Kibica na Placu Piłsudskiego

Już jutro, w piątek 21 czerwca, reprezentacja Polski zagra z Austrią na EURO 2024. Prezydent Kutna Mariusz Sikora zaprasza wszystkich kibiców na Plac Piłsudskiego, gdzie przygotowana będzie specjalna Strefa Kibica z dużym telebimem.

- R E K L A M A -

W niedzielę reprezentacja Polski zainaugurowała swój udział w EURO2024 meczem z Holandią. Podopieczni Michała Probierza pokazali się z bardzo dobrej strony, ale niestety przegrali 1-2. Kutnianie mecz obejrzeli wspólnie w hali „Dziewiątki”, gdzie zorganizowano strefę kibica. Był duży telebim, atrakcje dla dzieci i wspaniała atmosfera.

Teraz przed Polakami arcyważny mecz z Austrią – w przypadku wygranej nasza reprezentacja mocno zbliży się do awansu do strefy pucharowej. Tym razem strefa kibica będzie zorganizowana na Placu Piłsudskiego.

- R E K L A M A -

— Myślę, że Strefa Kibica okazała się strzałem w dziesiątkę. Widać to było po atmosferze, jaka panowała w hali. Pojawiły się całe rodziny, przygotowaliśmy atrakcje dla młodszych kibiców. Wypaliło wszystko, niestety poza wynikiem. Myślę jednak, że trener Probierz wyciągnie wnioski i wygramy z Austrią. Dziękuję wszystkim mieszkańcom, że spotkaliśmy się w „Dziewiątce” i mogliśmy wspólnie przeżywać piłkarskie emocje. Zapraszam wszystkich w piątek na Plac Piłsudskiego — mówi Mariusz Sikora, prezydent Kutna.

Początek meczu o 18:00, a Strefa Kibica startuje godzinę wcześniej. Jak podkreślają organizatorzy, w Strefie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.

Zobacz, jak wyglądała Strefa Kibica podczas meczu z Holandią:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: