REKLAMA
niedziela, 3, lipiec 2022
REKLAMA

W piątek „Popołudnie z biznesem” w Hotelu Rondo

poniżej dalsza część artykułu

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego organizują cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców „Popołudnie z biznesem”. Spotkanie dla mieszkańców powiatu kutnowskiego odbędzie się 27 kwietnia w Hotelu Rondo (ul. A. Mickiewicza 3) w Kutnie.

Spotkania kierowane są do przedsiębiorców z regionu łódzkiego. Podczas spotkań Uczestnicy będą mogli zapoznać się z mechanizmami wsparcia dla przedsiębiorców, uzyskać informacje o instrumentach finansowych, którymi dysponuje ŁARR oraz możliwościach finansowania projektów oferowanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorców.

Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów. Ponadto przekazana będzie wiedza na temat zbliżających się targów i misji, działalności Centrum Innowacji Biznesowej, Biura Handlu Zagranicznego i SkyHub, zarządzanymi przez Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego.

poniżej dalsza część artykułu

Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego : p. Artura Partyki* dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszech czasów i mówcy motywacyjnego. Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów.

Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

poniżej dalsza część artykułu

Szczegółowe informacje o cyklu spotkań wraz z rejestracją, dostępne są na internetowej: www.lodzkie.pl/spotkania-biznes

AGENDA SPOTKANIA „POPOŁUDNIE Z BIZNESEM”
14:30 – 15:00 Kawa powitalna/networking
15:00 – 15:10 Powitanie gości
15:10 – 15:30 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców
15:30 – 16:00 Wystąpienie gościa specjalnego Artura Partyki „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej!!!”
16:00 – 16:50 Networking + porady eksperckie

reklama

Warto przeczytać:

reklama