reklama
reklama

W piątek w „Dwójce” powalczą o Mistrza Polski w scrabble

W piątek 24 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie  8 kutnowskich szkół (SP nr 1, 2, 5, 6, 9, I i II LO, ZS nr 3) będzie zmagać się o tytuł Mistrza Polski w kategoriach: szkoły podstawowe kl. I-VI, oddziały gimnazjalne i kl. VII-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe.

- R E K L A M A -

Udział w zawodach zgłosiło 100 graczy z 37 szkół reprezentujących 14 miejscowości. Pan Maciej Śliwa z Zabrza, sędzia Polskiej Federacji Scrabble, poprowadzi 5 rund w trzech oddzielnych kategoriach.

Na zwycięzców czekają statuetki, puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczestnicy będą mieli zapewniony posiłek i napoje. O dobre samopoczucie gości zadbają organizatorzy ze Szkoły Podstawowa nr 2, realizujący turniej w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych.

- R E K L A M A -

Organizację wspiera Polska Federacja Scrabble, Krajowe i Łódzkie Stowarzyszenia Pomocy Szkole oraz lokalni sponsorzy: POLFARMEX, AMZ, PSS Społem, OSM w Łowiczu, BANK Pekao, Sklepik Szkolny, Piekarnie „Małgorzatka” i „Dubielak”, Hurtownie „Sardines” i „Biuromax”, Dystrybutor Wyd. „Publikat”, F.H.U. „Andrzej”,  którym organizator składa podziękowanie.

Więcej informacji o tegorocznym i poprzednich turniejach w Kutnie na szkolnej stronie www.sp2kutno.szkolnastrona.pl albo bezpośrednio: http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: