PanoramaKutna.plKutnoW połowie sierpnia Bieg Tropem Wilczym, ale wcześniej leśna przebieżka

W połowie sierpnia Bieg Tropem Wilczym, ale wcześniej leśna przebieżka

15 sierpnia 2021 roku spotkajmy się w lesie Raciborowskim – na biegu głównym i marszu TROPEM WILCZYM - startujemy z Leśniczówki Koła Łowieckiego „Dzik”! Z kolei w ten weekend leśna przebieżka Tropem Wilczym.

Ostatnie dni zapisów na bieg i marsz. W ramach wydarzenia zorganizowany będzie:

-

BIEG TROPEM WILCZYM – 8KM
MARSZ TROPEM WILCZYM – 6KM

Wszyscy uczestnicy biegu głównego jak i marszu TROPEM WILCZYM otrzymują na mecie pamiątkowe medale, okolicznościowe koszulki. Medal to II część pasująca do tej z roku poprzedniego.

-

W ramach projektu odbędzie się też tradycyjny marsz z flagami na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) . Udział nie wymaga zapisów!

-

MAMY TEŻ NIESPODZIANKĘ! 6 sierpnia | godz 17:00 w miejscu biegu organizujemy leśną przebieżkę Tropem Wilczym !! Start pod Leśniczówką!

To doskonała okazja do treningu, poznania trasy jeśli biegniesz pierwszy raz ale i zdobycia pakietu TROPEM WILCZYM 2020 – czyli pierwszej części MEDALU i koszulki z edycji 2020 !! – opcja bezpłatna po wcześniejszym zgłoszeniu.

Jeśli 15 sierpnia wzywają cię inne obowiązki – zapisz się ! pobiegnij 6 sierpnia i zdobądź pakiet z 2021 roku ! Zgłoś nam taką chęć!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO UCZCZENIA ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO I PAMIĘCI O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH – 15 sierpnia!

ZAPISY pod linkiem: https://b4sportonline.pl/tropem_wilczym_bieg_pamieci_zolnierzy_wykletych/

Wszyscy uczestnicy biegu/marszu otrzymają medal – to II z IV części medalowych

Bądź na bieżąco : https://www.facebook.com/tropemwilczymKutno

Zeszłoroczna edycja BIEGU TROPEM WILCZYM W KUTNIE:

Wydarzenie realizowane przez Stowarzyszenie OFC KUTNO przy współudziale Hufca ZHP Kutno, pod patronatem Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika, Prezydenta Miasta Kutno Zbigniewa Burzyńskiego i Przewodniczącego Rady Miasta Mariusza Sikory oraz Wójta Gminy Kutno – Pani Justyny Jasińskiej .

BIEG TROPEM WILCZYM W KUTNIE jest organizowany przy współpracy z Nadleśnictwem Kutno, Kołem łowieckim „Dzik”, lokalnymi stowarzyszeniami i firmami zaangażowanymi w rozkwit sportu w naszym mieście.

-

Nie przegap: