reklama
reklama

W regionie powstały dwa komitety Roberta Biedronia. Zbierają podpisy i promują kandydata Lewicy

Wyborcza karuzela nabiera tempa. W zeszłym tygodniu swoje działania zainaugurowały dwa komitety Roberta Biedronia w powiecie kutnowskim. – Jako działacze Nowej Lewicy będziemy promować kandydata Lewicy w tegorocznych wyborach na urząd prezydenta – zapowiada Sebastian Walczak.

- R E K L A M A -

W powiecie kutnowskim powstały 2 komitety: w Kutnie prowadzony przez Sebastiana Walczaka i Wandę Chlebną oraz w Żychlinie prowadzony przez Marzannę Obidowską.

Robert Biedroń jako Prezydent RP będzie zajmował się sprawami, które bezpośrednio będą wpływać na życie Polaków, tak w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach oraz na wsi, w całej Polsce – komentuje Sebastian Walczak.

- R E K L A M A -

Jak mówi, wśród tych spraw należy wyróżnić między innymi wsparcie dla ochrony zdrowia i budowę mieszkań pod tani wynajem.


Coraz więcej oddziałów w Polsce jest zamykanych, szpitale są zamykane. Niestety także nasz powiat bardzo mocno to odczuł. Już wiemy, że jeżeli chodzi o położnictwo to mamy w Kutnie dramat. Położnictwo zostaje coraz bardziej ograniczane, a pracownicy szpitala mają być zwalniani – wylicza przedstawiciel Lewicy. – Ponadto Robert Biedroń proponuje budowę mieszkań, które dzięki niskim stawkom wynajmu pozwolą każdemu znaleźć własny kąt. Obecnie w Kutnie mamy do czynienia z ogromnym wzrostem cen mieszkań oraz wynajmu. Mocno odczuwają to młodzi mieszkańcy, którzy mają problem z wyprowadzeniem się od rodziców i rozpoczęciem życia na własny rachunek.

- R E K L A M A -

W ostatnich dniach komitet w Kutnie zbierał podpisy poparcia dla kandydatury R. Biedronia.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: