reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plRegionW sobotę dożynki w Strzelcach. Jakie przewidziano atrakcje?

W sobotę dożynki w Strzelcach. Jakie przewidziano atrakcje?

W najbliższy weekend startuje dożynkowy sezon w powiecie kutnowskim. W sobotę dożynki gminne odbędą się w Strzelcach. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

- R E K L A M A -

Dożynki gminne w Strzelcach odbędą się w sobotę 20 sierpnia na terenie przy Urzędzie Gminy w Strzelcach. Uroczystości rozpoczną się o 15:00 mszą świętą w kościele św. Trójcy w Strzelcach. Następnie odbędzie się korowód dożynkowy, wręczenie chleba i wieńców, a także przemówienia okolicznościowe.

W części artystycznej przewidziano między innymi występy dzieci z Gminnego Przedszkola w Strzelcach, koncerty zespołów Spontan, La Maro i Łukash. Do godziny 24 przewidziano także dyskotekę z udziałem dj’a.

- R E K L A M A -

Wśród innych atrakcji zaplanowano prezentację potraw przez stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich, pokaz policyjny, prezentację straży pożarnej, prezentację produktów lokalnych firm, atrakcje dla najmłodszych oraz gorący posiłek i bufet.

Imprezą towarzyszącą dożynkom w Strzelcach będzie zbiórka krwi Motoserce 2022, którą organizuje klub motocyklowy „Boruta” MC Poland.

Nie przegap: