reklama

W sobotę mocne granie w Moto Pubie. Wystąpią Nightmares i Concatenation

Już w najbliższą sobotę w Moto Pubie Garage w Kutnie odbędzie się koncert zespołów Nightmares i Concatenation. Dawka mocnych brzmień gwarantowana!

Zespół Nightmares powstał w Kutnie w 2012 r. Obecni muzycy zespołu Nightmares to wokalista Paweł Pilch – mający za sobą występy w takich zespołach jak: Amnestia ,Skalp L., Krzysztof Wiankowski – gitara basowa, były muzyk zespołu,, Nightmare”, Dominik Janiszewski – gitara solowa, muzyk sesyjny,aranżer. Uczęszczał do prywatnej szkoły muzycznej I stopnia w Gostyninie oraz do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Kutnie. Doświadczenie sceniczne zdobywa od 10 lat koncertując z najlepszymi muzykami w kraju. Wielkim wzorem dla Dominika jest Krzysztof Misiak, jako instruktor gitary prowadzi szkołę nauki gry w Gostyninie, Witold Figurski – perkusja były muzyk zespołu ,,Stan Wojenny” – na co dzień instruktor nauki gry na perkusji oraz Kamil Boniński – gitara.

- R E K L A M A -

W 2017 na przełomie marca i kwietnia zespół zarejestrował materiał w Garaż Studio który ukazał się w grudniu na płycie pt:,,Pamiętaj Synu Mój”.

– Ocenę naszej twórczości którą można było usłyszeć w wielu stacjach radiowych takich jak Pro Radio, Radiomixx, Radio Show Music pozostawiamy naszym odbiorcom i zapraszamy na koncert – komentują członkowie zespołu Nightmares.

Początek koncertu o 20:00 w sobotę 3 marca 2018 w Moto Pubie Garage.

- R E K L A M A -

Więcej informacji o twórczości zespołów można znaleźć tutaj

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: