reklama

W sobotę otwarcie nowej lodziarni w Kutnie. Zapraszamy do „Odlotovych Lodów Rzemieślniczych”

W najbliższą sobotę 3 czerwca 2023 na gastronomicznej mapie Miasta Róż pojawi się nowy punkt. Mowa o nowej lodziarni „Odlotove Lody Rzemieślnicze” przy ul. Podrzecznej 5 w Kutnie.

- R E K L A M A -

Wielkie otwarcie połączone będzie z „Odlotovym Dniem Dziecka”. Dla milusińskich przygotowano „odlotove” smaki lodów – mamba pomarańczowa i guma balonowa. W godzinach 12.00 – 15.00 odbywać będzie się malowanie buziek. Dodatkowo dla 100 pierwszych dorosłych „dzieci” lampka lodowego szampana z truskawką gratis!

– Pomysł na otwarcie lodziarni przyszedł do nas sam, kiedy spacerowaliśmy po mieście i nie było nigdzie dostępnych takich lodów, jakie chcielibyśmy zjeść – mówi Weronika Jankowska z lodziarni „Odlotove Lody Rzemieślnicze”.

- R E K L A M A -

Nowa kutnowska lodziarnia posiada w ofercie lody rzemieślnicze, w 100% z naturalnych produktów.

– Bardzo zależy nam na jakości sprzedawanych produktów i przykładamy do tego ogromną wagę, mimo dużego wyboru smaków, nie tracą one na jakości. Lody tworzy dla nas zewnętrzny producent- mała produkcja, nie na masową skalę – dodaje Weronika Jankowska.

- R E K L A M A -

Co warte dodania, w lodziarni dostępne są również opcje dla osób z wykluczeniami – bez glutenu, bez cukru i wege.

Na lodach robione są również shake i kawa mrożona. Oprócz lodów w ofercie znajduje się między innymi kawa (z polskiej, małej palarni „Ciao Marina Caffe”, która również jest bardzo wysokiej jakości), domowa lemoniada i świeżo wyciskany sok pomarańczowy.

„Odlotove Lody Rzemieślnicze” to lokal przyjazny dla psów, dlatego zawsze znajdować będzie się w nim miska z wodą i możliwość zakupu lodów dla psów, z jadalnym patykiem, z bezpiecznych składników.

Serdecznie zapraszamy w sobotę od godziny 9.00 do lodziarni „Odlotove Lody Rzemieślnicze” przy ul. Podrzecznej 5 w Kutnie.

„Odlotove Lody Rzemieślnicze” znajdziesz na Facebooku Instagramie

artykuł sponsorowany

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: