Wiadomości KutnoKulturaW sobotę święto maluszków, czyli Różana Rodzina

W sobotę święto maluszków, czyli Różana Rodzina

Urząd Miasta Kutno serdecznie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej odsłonie projektu Różana Rodzina, która odbędzie się 26 stycznia 2018 r. o godz. 12:00 w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury.

- Reklama -

Różana Rodzina to projekt promocji wewnętrznej, który został zrealizowany po raz pierwszy przez Miasto Kutno w 2016 roku. Skierowany jest on do dzieci urodzonych i zameldowanych w Kutnie. Takiej formy promocji polityki prorodzinnej w Kutnie jeszcze nie było. Ze względu na duży sukces tego pomysłu miasto planuje jego kontynuację w kolejnych latach. Od tego czasu cyklicznie odbywają się uroczyste wydarzenia, podczas których Prezydent Miasta Kutno przekazuje gratulacje oraz kutnowskie upominki rodzinom dzieci zameldowanych w naszym mieście. Takiej formy promocji polityki prorodzinnej w Kutnie jeszcze nie było.

- Reklama -

Pomysłodawcą Różanej Rodziny jest inspektor Liliana Urbańczyk-Wójcik z Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Kutno.

Doceniamy każdą nową kutniankę i każdego nowego kutnianina, bowiem to oni będą budować to miasto za kilkanaście lat. Każdy nowy obywatel to nowa energia, nadzieja i przyszłość. Projektem tym chcemy wyrazić radość z ich narodzin i dołączenia do grona kutnian, z nadzieją, że polubią swoje miasto i będą w nim żyć, rozwijać je i zmieniać się wraz z nim – mówi L. Urbańczyk-Wójcik.

Do końca 2018 r. objętych projektem zostało ponad 1000 dzieci urodzonych i zameldowanych w Kutnie od 2016 r.

ZDJĘCIA z ostatniej edycji Różanej Rodziny:

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: