reklama

W środę KS gra z Kwiatkowicami. Będzie rewanż za jesienną porażkę?

W najbliższą środę 11 kwietnia o 17:00 drużyna KS Sand-Bus Kutno na własnym boisku, w zaległym meczu IV ligi łódzkiej, zmierzy się z LKS-em Kwiatkowice.

Pojedynek z LKS-em miał pierwotnie odbyć się 17 marca w pierwszej wiosennej kolejce IV ligi. Pogoda sprawiła jednak, że większość boisk nie nadawało się do gry i ŁZPN przełożył kolejkę. Ta odbędzie się właśnie w najbliższą środę.

- R E K L A M A -

Kwiatkowice wiosną jeszcze nie wygrały

LKS Kwiatkowice obecnie ma na swoim koncie 30 punktów i zajmuje 8. miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. Ekipa z Kwiatkowic ma jednak jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania (ze Zjednoczonymi Bełchatów). LKS w ostatniej kolejce zremisował na wyjeździe 1-1 ze Stalą Niewiadów, a wcześniej podzielił się punktami z Wartą Działoszyn (0-0).

Zdecydowanie lepiej w rundzie wiosennej widzie się drużynie z Kutna, która po trzech meczach ma 7 punktów. Składają się na to dwie wygrane 4-1 z Borutą Zgierz i 30-0 ze Zjednoczonymi Bełchatów oraz remis 1-1 z wiceliderem Nerem Poddębice. Po 20. kolejce KS zajmuje 10. miejsce i ma na swoim koncie 30 punktów – tyle samo co środowy rywal LKS Kwiatkowice.

- R E K L A M A -

14 goli w ostatnich dwóch pojedynkach

Ostatnie mecze pomiędzy KS-em a LKS-em obfitowały w wiele goli i zwrotów akcji. W rundzie wiosennej 2016/2017 w Kutnie KS wygrał 4-3, choć przegrywał 0-3. Z kolei w jesienią podczas obecnej kampanii LKS wygrał na własnym boisku 5-2. Czy kutnianie wezmą rewanż za ostatnią porażkę?

Przekonamy się już w środę o 17:00. Zapraszamy na stadion miejski im. H. Reymana w Kutnie!

- R E K L A M A -

http://kskutno.pl/wp-content/uploads/2018/04/KS-Kutno-LKS-Kwiatkowice-724x1024.jpg

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: