W środę KS Kutno zagra z Zawiszą Pajęczno

W środę 18 kwietnia o 17:00 piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozegrają kolejny czwartoligowy mecz. Rywalem podopiecznych Andrzeja Grzegorka będzie Zawisza Pajęczno, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Po wycofaniu się z rozgrywek Zjednoczonych Bełchatów, ekipa Zawiszy przejęła rolę czerwonej latarni ligi. Piłkarze z Pajęczna po 22. kolejkach na swoim koncie mają tylko 10 punktów (3 wygrane, 1 remis i aż 18 porażek). Ich bilans bramkowy 13 strzelonych goli i 75 straconych.

- R E K L A M A -

Zawisza wiosenne rozgrywki rozpoczął od niespodziewanej wygranej w Buczku z tamtejszym Orkanem (3-2), jednak później pajęcznianie odnieśli cztery kolejne porażki z Pelikanem II Łowicz (0-2), Borutą Zgierz (0-5), Zjednoczonymi Stryków (0-1) i w ostatniej kolejce z Nerem Poddębice (2-4).

O wiele lepiej w tabeli prezentuje się sytuacja KS-u, który po 22. kolejkach plasuje się na 10. miejscu z dorobkiem 31 punktów. Podopieczni Andrzeja Grzegorka w środę na pewno będę chcieli zrehabilitować się z ostatnią ligową porażkę z Wartą Działoszyn. Kutnianie wówczas wygrywali 2-0, by ostatecznie przegrać 2-3.

- R E K L A M A -

Warto dodać, że w rundzie jesiennej KS wygrał w Pajęcznie skromnie 1-0. Jak będzie teraz? Serdecznie zapraszamy na Kościuszki 26.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: