W środę KS zagra z Pogonią. Kibice wejdą za darmo

W środę KS Sand-Bus Kutno rozegra pierwszy ligowy mecz przed własną publicznością. Rywalem kutnian będzie beniaminek Pogoń Zduńska Wola. Początek meczu o 16:00 na Kościuszki 26.

- R E K L A M A -

Kutnowska drużyna w miniony weekend zainaugurowała rozgrywki IV ligi łódzkiej w świetnym stylu, wygrywając na wyjeździe 4-3 z faworyzowaną Wartą Działoszyn (wicemistrz ligi z zeszłego sezonu).

Warto dodać, że tym samym KS zaliczył najlepszy start w IV lidze w swojej historii. W sezonie 2016/2017 kutnianie pod wodzą Sławomira Ryszkiewicza na inaugurację przegrali 2-4 z Omegą Kleszczów, zaś w kampanii 2017/2018 pod wodzą Andrzeja Grzegorka przegrali 2-5 z LKS-em Kwiatkowice.

- R E K L A M A -

Do Kutna przyjedzie beniaminek

Pogoń Zduńska Wola jest tegorocznym beniaminkiem IV ligi. Podopieczni Marcina Olejniczaka w zeszłym sezonie z dorobkiem 72 punktów wygrali sieradzką klasę okręgową, choć do ostatniej kolejki czuli na plecach oddech Jutrzenki Warta (70 punktów).

- R E K L A M A -

Drużyna ze Zduńskiej Woli, podobnie jak KS, w pierwszej kolejce zgarnęła komplet punktów. Pogoń przed własną publicznością pewnie pokonała 2-0 Włókniarza Zelów.

Kibice wejdą za darmo

Środowy mecz, tak jak i wszystkie pozostałe w rundzie jesiennej, będzie można obejrzeć za darmo. Zarząd KS-u Kutno zrezygnował z biletów na czwartoligowe spotkania i wstęp na trybuny jest BEZPŁATNY.

2 kolejka IV ligi łódzkiej
KS Sand-Bus Kutno – Pogoń Zduńska Wola
15 sierpnia 2018, godzina 16:00


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: